تزریق ژل چانه یکی از فرایندهای زیبایی رایج در کلینیک‌های زیبایی سراسر جهان می‌باشد و از مزایای فراوانی برخوردار است و می‌‌توان با استفاده از این تکنیک بسیاری از مشکلات زیبایی مربوط به چانه را برطرف کرد.

ورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد و فقط برای پر کردن صفحه از آن استفاده میشود تا کاربران سایت را به همراه محتوا ببینند.لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است.

تزریق ژل چانه چیست؟

تزریق ژل چانه بندرعباس

تزریق ژل چانه توسط پزشک متخصص در کلینیک تخصصی پوست و مو پادرا بندرعباس

تزریق ژل چانه یک تکنیک زیبایی رایج برای رفع نواقص چانه و افزایش زیبایی آن محسوب می‌شود و نتایج حاصل از آن از بازده و ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر فرایندهای زیبایی برخوردار هستند.

در این تکنیک، متخصص زیبایی از ژل‌ها و فیلرهای مختلف برای افزایش حجم و یا تغییر زاویه چانه استفاده می‌کند و زیبایی و جذّابیت چانه را از این طریق افزایش می‌دهد.

بازده بالای این روش نسبت به جراحی چانه و ماندگاری مناسب نتایج حاصل از آن موجب شده‌اند تا امروزه زیباجویان بسیاری در سراسر جهان برای انجام این روش درمان اقدام نمایند و از آن به منظور رفع مشکلات مادرزادی چانه و یا افزایش زیبایی این عضو استفاده کنند.

مزایای تزریق ژل در چانه چیست؟

۱-طبیعی بودن نتایج:

طبیعی بودن نتایج اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیّت این درمان محسوب می‌شود و بعد از انجام این فرایند زیبایی کم‌تر کسی متوجّه استفاده شما از این تکنیک برای افزایش زیبایی خواهد شد و این ویژگی موجب برتری این تکنیک زیبایی شده است.

۲-این روش بدون اسکار و جای زخم می‌باشد:

اگرچه جراحی همچنان روش اصلی برای تغییر زاویه و افزایش زیبایی چانه محسوب می‌شود، ولی این روش موجب ایجاد اسکارهای متعدد در پوست صورت شما خواهد شد و شما به تکنیک‌های زیبایی دیگری برای از بین بردن این اسکارها نیاز خواهید داشت. در این روش زیبایی اثری از اسکار وجود ندارد و فرایند تزریق ژل بدون ایجاد کوچک‌ترین جای زخمی انجام می‌شود و این ویژگی موجب برتری این تکنیک نسبت به جراحی چانه شده است.

۳-ماندگاری بالای نتایج:

نتایج حاصل از درمان از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند و در بسیاری از موارد مشاهده شده است که نتایج حاصل از این تکنیک به مدّت یک سال نیز ماندگار بوده‌اند و زیبایی ظاهری چانه و صورت زیباجویان را حفظ کرده‌اند.

۴-قابلیّت برگشت پذیری تزریق ژل چانه:

این تکنیک برخلاف روش جراحی قابل برگشت می‌باشد و شما در صورت عدم مشاهده‌ی نتیجه مطلوب می‌توانید برای خارج کردن ژل‌ها و فیلرهای تزریق شده اقدام نمایید در حالی که در تکنیک‌های دیگری همچون جراحی این امکان برای زیباجویان وجود ندارد و این مسئله نشان دهنده‌ی انعطاف‌پذیری بالای این تکنیک می‌باشد.

۵-بازده مناسب:

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، این روش درمان از بازده بسیار مناسبی برخوردار است و می‌توان با استفاده از این تکنیک مشکلات زیبایی متعددی همچون: انحرافات چانه، کوچک بودن چانه و نامناسب بودن زاویه خط چانه را برطرف کرد و از مزایای آن در بلند مدّت بهره‌مند شد.

برای تزریق ژل چانه در کلینیک تخصصی پوست و مو پادرا بندرعباس می توانید از طریق شماره های تماس، نوبت اینترنتی مشاوره رایگان، مشاوره آنلاین و یا مراجعه حضوری با ما در تماس باشید.